Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Politika (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 21.07.2020 - 15:39, Güncelleme: 21.07.2020 - 15:39

Selçuk Özdağ Soylu-Metiner kavgasını yorumladı: Haysiyetli tüm seçmenler bir bir not etmektedir!

 

Selçuk Özdağ Soylu-Metiner kavgasını yorumladı: Haysiyetli tüm seçmenler bir bir not etmektedir!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Mehmet Metiner ile Süleyman Soylu arasında yaşanan kavgayı yorumladı. Binali Yıldırım'ın sözlerine işaret eden Özdağ, beceriksiz yönetimin sona yaklaştığını belirtti. Özdağ, sosyal medya hesabından şu açıklamalarda bulundu: "Elbette bu kayıkçı kavgası ve gölge boksunun sadece kifayetsizlikleri ile milletimizin hiçbir sorununa derman olamayan beceriksiz yönetimin sonunun geldiğinin de bir kanıtıdır. GELECEK DE BİR GÜN GELECEK… Kendi milletvekilinin haklı feryatlarına kulağını kapatıp görmezden gelen koalisyonun diğer ortağının kraldan fazla kralcı tavrını ise en başta kendi tabanının haysiyetli tüm seçmenleri bir bir not etmektedir."   haber: enpolitik

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Mehmet Metiner ile Süleyman Soylu arasında yaşanan kavgayı yorumladı. Binali Yıldırım'ın sözlerine işaret eden Özdağ, beceriksiz yönetimin sona yaklaştığını belirtti.

Özdağ, sosyal medya hesabından şu açıklamalarda bulundu:

"Elbette bu kayıkçı kavgası ve gölge boksunun sadece kifayetsizlikleri ile milletimizin hiçbir sorununa derman olamayan beceriksiz yönetimin sonunun geldiğinin de bir kanıtıdır. GELECEK DE BİR GÜN GELECEK…

Kendi milletvekilinin haklı feryatlarına kulağını kapatıp görmezden gelen koalisyonun diğer ortağının kraldan fazla kralcı tavrını ise en başta kendi tabanının haysiyetli tüm seçmenleri bir bir not etmektedir."

 

haber: enpolitik

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.