Gelecek Partisi'nden "bilmeyenler, unutanlar ve karıştıranlar için: Fetih nedir? İşgal nedir?” videoları

Gelecek Partisi'nden "bilmeyenler, unutanlar ve karıştıranlar için: Fetih nedir? İşgal nedir?” videoları | enpolitik.com
Eklenme Tarihi: 29.05.2020 15:07:40 - Güncellenme Tarihi: 01.07.2020 11:25:10

Gelecek Partisi, resmi sosyal medya hesaplarından İstanbul’un fethinin 567. yıl dönümünde hazırladığı videolarda "Bilmeyenler, unutanlar ve karıştıranlar için: Fetih nedir? İşgal nedir?”  temasını kullandı.

 Videolarda fetih ile işgal arasındaki fark anlatılırken geçtiğimiz haftalarda İstanbul’un fethini "işgal" olarak adlandıran Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a ve de son zamanlarda Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin özel günlerini karıştıran isimler, kurumlar ve belediyelere de gönderme yapıldı.

Partinin resmi sosyal medya hesaplarından yayımlanan videolar kısa süre içerisinde yüzlerce beğeni alırken video mesajda “#İstanbulunfethi’nin 567. yılı kutlu olsun. Bilmeyenler, unutanlar ve karıştıranlar için: Fetih nedir? İşgal nedir?” ifadelerine yer verildi.

https://enpolitik.com/haber/321850/gelecek-partisinden-bilmeyenler-unutanlar-ve-karistiranlar-icin-fetih-nedir-isgal-nedir-videolari.html

Sizin Yorumunuz:

*
*